Fototapeta do restauracji

Wybierz kategorie

Wybierz kolor

Zobacz więcej

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Fototapeta Belle Epoque w kawiarni retro w żywych kolorach
Fototapeta Słońce w trawie z widokiem gór na ścianie w jadalni z drewnianym stołem w górskim klimacie.

Fototapeta do restauracji — zobacz, jak wykończyć wnętrze, by klienci pokochali je od pierwszego wejrzenia

To od wystroju restauracji zależy, jaki klimat panował będzie w jej wnętrzu. Lubisz serwować gościom najlepsze doświadczenia? Zachęcający i ciepły przyciąga klientów, dając im obietnicę posiłku w przyjemnej i niebanalnej atmosferze. Ale jak taki design stworzyć? Fototapeta do restauracji nada ścianom niepowtarzalnego charakteru.

Fototapeta na ścianę do restauracji — zainspiruj gości wykwintnym jedzeniem i sztuką

Klienci lubią nowe miejsca i bardzo chętnie odwiedzają lokale gastronomiczne o estetycznym wyglądzie, w którym detale wykończone są ze smakiem. Fototapety do restauracji dostępne w naszym asortymencie idealnie sprawdzą się przy wykończeniu lokalu inspirowanego rytmem natury, Art & Deco lub klasycznym, wymagającym produktów z najwyższej półki. Jeśli prowadzą Państwo kuchnię regionalną, na przykład z włoską lub grecką kuchnią, doskonałym podkreśleniem kuchennego kunsztu będzie fototapeta do restauracji w kwiaty lub z grafiką roślinną. Z kolei tapeta ukazująca mityczne postacie wniesie do otoczenia nieco tajemnicy i sztuki wprost z portfolio sławnych malarzy.

Nowoczesny styl lokalu z wystrojem skandynawskim

A może prowadzisz przytulne bistro pełne światła ulokowane w małej kamienicy tuż pomiędzy blokami? Miejsce bliskie sąsiadom, bo to tutaj przychodzą z dziećmi w deszczowe popołudnia, licząc na pyszny naleśnik, szarlotkę z gałką lodów i cenią sobie bardzo takie nastrojowe chwile w rodzinnym klimacie. Jak stworzyć takie miejsce? Fototapeta z grafiką subtelnych kwiatów, bądź tapeta z grafiką cegieł na ścianę do restauracji i bistro może z powodzeniem zastąpić prawdziwą ściankę wykończoną płytkami. Szybko ją nałożysz, by już w kilka chwil cieszyć się minimalistycznym i świetnym efektem.

Fototapeta nadaje charakter restauracji

Szukając inspiracji na wykończenie wnętrza restauracji lub bistro, warto też rozważyć aranżację ściany za stolikami. Ściana za stolikami tworzy tło, które od progu zaprasza gości, dając obietnicę dobrej i pysznej kuchni. Lekkie otoczenie relaksuje, sycąc wzrok, a ozdobna fototapeta w restauracji z grafiką zbóż lub wykwintnego posiłku rozpali apetyt klientów.

Kawiarnia z dekoracyjną fototapetą Girlanda fioletów z motywem opadających liści w stylu loftowym
tapety-dudekmanufaktura