Fototapeta do pokoju hotelowego

Wybierz kategorie

Wybierz kolor

Zobacz więcej

Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

fototopeta-stare-drzewo-bezowe-sypialnia
Fototapeta Liście bananowca na ścianie w sypialni ponad łóżkiem w nowoczesnym stylu

Fototapeta do pokoju hotelowego — zaplanuj wnętrze, które urzeknie Twoich gości

Czas urlopu, to czas nie tylko wypoczynku, ale też przeżyć pełnych emocji, na które wszyscy czekamy cały rok. Aby hotel lub pensjonat zachęcały do ponownych odwiedzin, powinny pozostawić w pamięci gości ciepłe wrażenia. Taki efekt można osiągnąć na przykład, stylizując ścianę dopasowaną do klimatu kurortu fototapetą do pokoju hotelowego z grafiką.

Jak zrobić lekką aranżację pokoju w klimacie nadmorskim?

Jeśli prowadzisz pensjonat gościnny nad morzem i chcesz wykończyć pomieszczenie w wyjątkowy sposób, a jednocześnie, aby nie wymagało dużego remontu, to fototapeta do pokoju hotelowego może być idealnym rozwiązaniem. Rozpromień wnętrze pomieszczeń gościnnych dekoracją tapet z grafiką pełną fal, przez to nadaj stylizacji narrację tajemniczej wyprawy. Tapeta z grafiką okrętów pomoże zrelaksować się gościom po upalnym dniu. Widok statków na tle niebieskich fal nie pozwoli im zapomnieć, że ich przygoda trwa.

Pensjonat pełen natury. Ciekawe aranżacje do wnętrza

Warmia i Mazury to kraina mlekiem i miodem płynąca. Miejsce idealne na rodzinny wypad, a także weekendowy wypoczynek. I z takim nastrojem powinien witać swoich klientów hotel lub dom wypoczynkowy. Aby zaoferować gościom fantastyczną i nastrojową aranżację, warto wykończyć sypialnię fototapetą do sypialni w hotelu z grafiką rośliną. Innym wartym uwagi pomysłem na wykończenie takiego pomieszczenia jest wybór tapety do hotelu z grafiką głębi lasu. Tego typu obraz rozbudza wyobraźnię, obiecując pierwotną podróż, która zaczyna się tuż za rogiem.

Fototapety do hotelu do zadań specjalnych

Tapeta do wykończenia wnętrza pomieszczeń turystycznych nie może być przypadkowym produktem. Fototapety do apartamentu hostelowego oferowane w naszym sklepie mają certyfikaty przeciwpożarowe, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Grafiki wykonane przy użyciu druku lateksowego nie blakną i prezentują się dobrze przez lata. Tapety są bezpieczne dla środowiska, nie wydzielają do otoczenia alergenów, polecamy je więc do pomieszczeń, gdzie przebywają dzieci i alergicy.

Sypialnia w nowoczesnym stylu z fototapetą z motywem natury w formie starego drzewa w kolorze beżowym
Fototapeta Las we mgle w sypialni w stylu naturalnym eko w górskim klimacie z drewnianym łóżkiem na tle zamglonych gór.