Szukaj
Close this search box.

O nas

Dudek Manufaktura to mała, polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją artykułów wystroju wnętrz.

Tworzymy ją my, Małgorzata i Michał, pani Dudek z wykształcenia plastyk i architekt oraz pan Dudek, grafik komputerowy z pasją do fotografowania. Jesteśmy osobami “z krwi i kości”, z zamiłowaniem do piękna i doświadczeniem w branży. Dlatego we wszystko co robimy, wkładamy własne serca, aby z naszej małej manufaktury wychodziły wyroby z duszą.

Jak to się zaczęło?

motocykle-tapety
Tapeta-zabytkowe-motocykle-braz-o-nas

Z naszej wspólnej pasji do motocykli zrodził się pierwszy wzór tapety z motocyklami w stylu vintage. Chcieliśmy mieć coś, czego jeszcze nie było na rynku, więc postanowiliśmy to zaprojektować sami.

W Dudek Manufakturze oferujemy produkty, które uważamy za ciekawe, wartościowe i co najważniejsze niepowtarzalne, dlatego nie znajdziesz u nas tysiąca popularnych grafik z wyszukiwarki. Lecz nie tylko my projektujemy nasze wzory. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi artystami w naszej kolekcji dostępne są prawdziwe dzieła sztuki, którymi ozdobisz ściany swojego domu. Znajdziesz u nas niepowtarzalne tapety i fototapety, oryginalne plakaty, oraz piękne obrazy na płótnie, a wszystko to zarówno w wersji klasycznej, jak i dedykowane dla dzieci. Zatem zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz śledzenia nowości na naszej stronie internetowej oraz profilu firmy na Facebooku i Instagramie.

dudek-manufaktura

Jak pracujemy?

Cały proces produkcji odbywa się w naszej pracowni. W pracy wyznajemy koncepcję „slow design”, czyli tworzenia rzeczy przemyślanych, unikatowych, o najwyższej staranności wykonania, z trwałych materiałów, a wszystko to dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

W trosce o ekologię i Twoje zdrowie zdecydowaliśmy się na drukowanie w technologii Latex, która wykorzystuje w 100% ekologiczne tusze na bazie wody. Dzięki temu oraz certyfikowanym materiałom najlepszej jakości nasze produkty są przyjazne dla otoczenia, nawet w tak wymagających miejscach jak przedszkola, szkoły, hotele czy szpitale. Druk lateksowy jest bezwonny, odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych (UV), dzięki czemu nasze wyroby mogą dłużej cieszyć Twoje oczy. Dodatkowo, poprzez wydruk dokładnej ilości tapety, czy fototapety dopasowanej do Twojej ściany minimalizujemy koszty i zapobiegamy tym samym generowanie odpadów jakie powstają przy zakupie pełnych rolek typowej tapety. Bądźmy razem „less waste”.