fbpx
Dudek Manufaktura
O nas

Dudek Manufaktura to mała, polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją artykułów wystroju wnętrz. Tworzymy ją my – pani Dudek z wykształcenia plastyk i architekt oraz pan Dudek, grafik komputerowy z pasją do fotografowania – osoby „z krwi i kości”, z zamiłowaniem do piękna i doświadczeniem w branży. Dlatego we wszystko co robimy, wkładamy własne serca i poświęcamy swój czas, aby z naszej małej manufaktury wychodziły wyroby z duszą.

Jak to się zaczęło? Z naszej pasji do motocykli zrodził się pierwszy wzór tapety z motocyklami w stylu vintage. Chcieliśmy mieć coś, czego jeszcze nie było na rynku, więc postanowiliśmy to zaprojektować sami. W Dudek Manufakturze oferujemy produkty, które uważamy za ciekawe, wartościowe i co najważniejsze niepowtarzalne, dlatego nie znajdziesz u nas tysiąca popularnych grafik z wyszukiwarki. Lecz nie tylko my projektujemy nasze wzory. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi artystami w naszej kolekcji dostępne są prawdziwe dzieła sztuki, którymi ozdobisz ściany swojego domu. Znajdziesz u nas niepowtarzalne tapety i fototapety, oryginalne plakaty, oraz piękne obrazy na płótnie, a wszystko to zarówno w wersji klasycznej, jak i dedykowane dla dzieci. Zatem zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz śledzenia nowości na naszej stronie internetowej oraz profilu firmy na Facebooku i Instagramie.

Cały proces produkcji odbywa się w naszej pracowni. W pracy wyznajemy koncepcję „slow design”, czyli tworzenia rzeczy przemyślanych, unikatowych, o najwyższej staranności wykonania, z trwałych materiałów, a wszystko to dopasowane do Twoich potrzeb. W trosce o ekologię zdecydowaliśmy się na drukowanie w technologii Latex, która wykorzystuje w 100% ekologiczne tusze na bazie wody. Dzięki temu nasze produkty są przyjazne dla otoczenia, nawet w tak wymagających miejscach jak przedszkola, szkoły, hotele czy szpitale. Dodatkowo druk lateksowy jest bezwonny, odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych (UV), dzięki czemu nasze wyrobów mogą dłużej cieszyć Twoje oczy.

motocykl zundapp rysunek szkic na tablecie wacom

Dofinansowanie
X
  • Szukaj
  • Moje konto
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję