Dudek Manufaktura
O nas

Dudek Manufaktura

to mała, polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją artykułów wystroju wnętrz. Tworzymy ją my, Małgorzata i Michał, pani Dudek z wykształcenia plastyk i architekt oraz pan Dudek, grafik komputerowy z pasją do fotografowania. Jesteśmy osobami “z krwi i kości”, z zamiłowaniem do piękna i doświadczeniem w branży. Dlatego we wszystko co robimy, wkładamy własne serca i poświęcamy swój czas, aby z naszej małej manufaktury wychodziły wyroby z duszą.

Jak to się zaczęło?

Z naszej pasji do motocykli zrodził się pierwszy wzór tapety z motocyklami w stylu vintage. Chcieliśmy mieć coś, czego jeszcze nie było na rynku, więc postanowiliśmy to zaprojektować sami. W Dudek Manufakturze oferujemy produkty, które uważamy za ciekawe, wartościowe i co najważniejsze niepowtarzalne, dlatego nie znajdziesz u nas tysiąca popularnych grafik z wyszukiwarki. Lecz nie tylko my projektujemy nasze wzory. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi artystami w naszej kolekcji dostępne są prawdziwe dzieła sztuki, którymi ozdobisz ściany swojego domu. Znajdziesz u nas niepowtarzalne tapety i fototapety, oryginalne plakaty, oraz piękne obrazy na płótnie, a wszystko to zarówno w wersji klasycznej, jak i dedykowane dla dzieci. Zatem zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz śledzenia nowości na naszej stronie internetowej oraz profilu firmy na Facebooku i Instagramie.

Jak pracujemy?

Cały proces produkcji odbywa się w naszej pracowni. W pracy wyznajemy koncepcję „slow design”, czyli tworzenia rzeczy przemyślanych, unikatowych, o najwyższej staranności wykonania, z trwałych materiałów, a wszystko to dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W trosce o ekologię i Twoje zdrowie zdecydowaliśmy się na drukowanie w technologii Latex, która wykorzystuje w 100% ekologiczne tusze na bazie wody. Dzięki temu oraz certyfikowanym materiałom najlepszej jakości nasze produkty są przyjazne dla otoczenia, nawet w tak wymagających miejscach jak przedszkola, szkoły, hotele czy szpitale. Druk lateksowy jest bezwonny, odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych (UV), dzięki czemu nasze wyroby mogą dłużej cieszyć Twoje oczy. Dodatkowo, poprzez wydruk dokładnej ilości tapety, czy fototapety dopasowanej do Twojej ściany minimalizujemy koszty i zapobiegamy tym samym generowanie odpadów jakie powstają przy zakupie pełnych rolek typowej tapety. Bądźmy razem „less waste”. 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dudek Manufaktura | dekoracje (@dudekmanufaktura)

Dofinansowanie
X
  • Szukaj
  • Moje konto
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję