Szukaj
Close this search box.

Tapetowanie Chełm

Piwonie w stylu kolonialnym, czy motyle w liściach? Ty wybierasz, my przeklejamy. Tapetowanie Chełm

Wybrałeś już tapetę z naszej oferty? Nie chcemy się przechwalać, ale to produkt, który wymaga specjalnego traktowania. A mówiąc mniej tajemniczo, tapeta prezentuje się dobrze, gdy jest właściwie przyklejona. Możesz sam zostać bohaterem w swoim domu i przymocować ją do ściany. Jednak, jeśli nie czujesz się Supermanem prac remontowych, to nic nie szkodzi. Wtedy wkroczymy my. Zajmiemy się tapetowaniem — w salonie, sypialni, kuchni. Gdziekolwiek wybierzesz dla niej miejsce.

Jak kłaść tapetę, by zrobić to dobrze?

W jaki sposób montujemy tapety?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty. W zależności od materiału i jego faktury uzyskasz w swoich wnętrzach różny efekt. Pomieszczenie może stać się eleganckie, nowoczesne lub nawet artystyczne. Każda z tapet: papierowa, lateksowa, winylowa, papierowa na flizelinie, winylowa na flizelinie, laminowana wymaga nieco innego sposobu montażu.

Nie musisz zastanawiać się jakiego kleju i narzędzi użyć do tapetowania. Chełm oraz inne miejscowości to tereny, gdzie świadczymy nasze usługi. Przyjeżdżamy na miejsce z całym niezbędnym sprzętem i przyklejamy we wskazanym miejscu materiał. Poza tym, że masz gwarancję sprawnego przeprowadzenia prac, to również pewność, że Twoja tapeta będzie prezentować się idealnie. Przykleimy ją tak, żeby poszczególne elementy perfekcyjnie do siebie pasowały. Zadbamy także o to, aby nie powstały żadne marszczenia, czy nierówności. Przygotowując tapetę do położenia, postaramy się, aby przyciąć ją z jak najmniejszą startą materiału. Czy jeszcze masz wątpliwości, że warto zlecić nam podjęcie się tego zadania?

Ile kosztuje profesjonalne tapetowanie?

Ani dużo, ani mało, lecz w sam raz. Jeśli zdecydujesz się, aby nie tylko kupić u nas tapetę, ale również umówić się na jej położenie, przygotujemy dla Ciebie indywidualny kosztorys. Weźmiemy pod uwagę wymiary pomieszczenia oraz to, w jaki sposób trzeba będzie przygotować grunt do jej położenia. Według tego zapłacisz mniej, jeśli wprowadzasz się do nowego mieszkania, gdzie chcesz ozdobić tylko jedną ze ścian, a nieco więcej, gdy przeprowadzasz gruntowny remont i planujesz wytapetować kilka pomieszczeń.

Jeśli zdecydujesz się na bardziej zaawansowane prace i wykończenie całego lokalu, zaoferujemy Ci atrakcyjny rabat. Tapetujemy nie tylko na terenie Chełma, ale też w wielu innych zakątkach Polski. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i różnego typu firmami. W naszym portfolio znajdują się realizacje wykonywane w hotelach, biurowcach oraz salonach kosmetycznych.

Kategoria fototapety ścienne firmy Dudek Manufaktura

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i usługami związanymi z tapetowaniem. Z przyjemnością doradzimy także, jak wykorzystać nasze produkty, aby wykonać ciekawą aranżację lub wykończyć wnętrza. Pomagamy dokonać wyboru tapet, które mogą optycznie powiększyć pomieszczenie lub wizualnie skorygować jego proporcje. Skorzystaj z rad fachowców i zadaj nam pytanie. Z chęcią na nie odpowiemy.

Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły naszej oferty