Tapeta motocykle

Tapeta motocykle

Odważ się wyrazić siebie z pomocą naszych pięknych tapet. To dzięki nim sprawisz, że wnętrze Twojego domu stanie się wymarzonym miejscem do pracy i wypoczynku, Twoim wyjątkowym miejscem na ziemi. Wybierz nasze ponadczasowe Tapety z motocyklami.

Masz pytanie? – Napisz do nas – Pomożemy Ci zrealizować marzenie o idealnym wnętrzu.

Wybierz kategorie

Wybierz kolor

Zobacz więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

tapety-z-motocyklami
motocykle-tapety

Tapeta motocykle — wystrój wnętrza dla prawdziwego mężczyzny

Kiedy mówimy o męskim wystroju mieszkania, na myśl przychodzą nam motocykle, whisky, sport i sztuki walki. O ile zdjęcia gwiazd karate tworzą ekstra nastrój, to dopiero tapeta w motocykle może podkręcić temperaturę męskiego mieszkania do wrzenia. Zobacz, gdzie można wykorzystać tapetę z grafiką motocykli we wnętrzu.

Tapeta z motocyklem jako ozdoba ściany głównej salonu

Ściana główna salonu jest fundamentem designu i to, co na niej widnieje, nie może być przypadkowe. Tapeta w motocykle będzie kwintesencją męskości na ścianie za telewizorem, czy przy stole dla gości. Ponadto dekoracja tego typu jest wybitnie modna i niepowtarzalna. Pokaż swój charakter gościom i nie obawiaj się przelać swojej męskiej formy na wystrój wnętrza. Nasza tapeta z motocyklami dostępna jest we wielu odcieniach, możesz więc bez problemu dobrać ją do kolorystyki swoich mebli.

Męskie rockowe wnętrze to motory i gitara — tapeta z motocyklem w mieszkaniu

Tapety z grafiką motocykli doskonale prezentują się także w niewielkich mieszkaniach. Interesującą ideą będzie położenie tapety z motocyklem na ścianie w kuchni lub w głównym pokoju za sofą. Tapeta o takim charakterze jest dobrym pomysłem wystroju mieszkania dla męskiej społeczności studenckiej. Jeśli wynajmujesz lokal studentom, to nasza tapeta winylowa zabezpieczy ścianę (jest odporna na uszkodzenia i trwała), a także łatwo będzie ją umyć w razie zachlapań.

Nie wiesz, jak wykończyć pokój nastolatka? Zainspiruj się naszą tapetą

Trudno zaspokoić oczekiwania nastolatka. Jesteśmy przekonani, że jeśli ten zobaczy naszą tapetę z motorami, to zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia! Tapetę bardzo łatwo się nakłada, jest mocna i dość sztywna. Wystarczy posmarować ścianę klejem, a potem nakładać kolejno warstwy tapety.

Elegancka jadalnia z tapetą ścienną w stylu loftowym z zabytkowymi motocyklami vintage w kolorze pomarańczowym
Tapeta-zabytkowe-motocykle-braz-o-nas