Szukaj
Close this search box.

Usługi

Usługa tapetowania

Dla kogo?

Usługa tapetowania jest dostępna wyłącznie dla naszych klientów, którzy zakupili u nas tapetę lub fototapetę. Dzięki temu mamy możliwość dać gwarancję na wysokiej jakości produkt i profesjonalny montaż w konkurencyjnej cenie. Ofertę tapetowania oferujemy zarówno przy zakupie jednej tapety, jak i przy większych zamówieniach obiektowych do biur i hoteli.

Gdzie tapetujemy?

Montaże naszych tapet i fototapet wykonujemy na terenie województwa lubelskiego. Przy większych inwestycjach istnieje możliwość ich realizacji na terenie całej Polski. Nie boimy się wyzwań.

Sprawdź nasze usługi i zakres działania: Tapetowanie Warszawa / Tapetowanie Lublin / Tapetowanie Radom / Tapetowanie Rzeszów / Tapetowanie  Kraśnik / Tapetowanie Opole Lubelskie / Tapetowanie Puławy / Tapetowanie Nałęczów / Tapetowanie Kazimierz Dolny nad Wisłą / Tapetowanie Janów Lubelski / Tapetowanie Sandomierz / Tapetowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Tapetowanie Stalowa Wola.

Jaka cena?

Cena usługi tapetowania zależna jest od wielu czynników, dlatego dla każdego zapytania przygotowujemy indywidualną wycenę. Przy kalkulacji ważna jest m.in.

Na koszt montażu składają się również wszystkie niezbędne materiały jak klej, grunt, narzędzia, zabezpieczenie podłogi oraz dojazd. Do tapetowania używamy wyłącznie gotowych klejów renomowanych firm.

Dlaczego warto skorzystać z usługi tapetowania?

Jak kłaść tapetę, by zrobić to dobrze?

Nasze świetnej jakości tapety i fototapety w połączeniu z fachową usługą montażu to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim gwarancja pięknej dekoracji ściennej na lata.

Znamy nasze materiały i jesteśmy pewni ich nieprzeciętnych właściwości. Wiemy, że ich montaż nie jest trudny. Jednak nasi klienci nie zawsze czują się na siłach, aby samemu je przykleić. Sami, szkoląc się, zwracaliśmy uwagę, jak zachowuje się materiał, gdy jest za dużo lub za mało kleju, lub jak ważna jest szybkość reakcji przy złym dopasowaniu brytów, czy precyzyjne docięcie krawędzi. Dlatego, gdy chcesz po prostu cieszyć się pięknym wzorem naszych tapet i fototapet nie zaprzątając sobie głowy dopasowywaniem brytów, zostaw wszystko w naszych rękach. Wychodzimy Ci naprzeciw i oferujemy kompleksową metamorfozę ścian w Twoim domu.

Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły naszej oferty