Szukaj
Close this search box.

Fototapeta góry

Fototapeta góry

Odważ się wyrazić siebie z pomocą naszych pięknych fototapet. To dzięki nim sprawisz, że wnętrze Twojego domu stanie się wymarzonym miejscem do pracy i wypoczynku, Twoim wyjątkowym miejscem na ziemi. Wybierz nasze ponadczasowe Fototapety z górskim motywem.

Masz pytanie? – Napisz do nas – Pomożemy Ci zrealizować marzenie o idealnym wnętrzu.

Wybierz kategorie

Wybierz kolor

Zobacz więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • Kadr fototapety Beskidy we mgle w kolorystyce granatowo-beżowejPrzytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Beskidy we mgle.

  Fototapeta Beskidy we mgle

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Śnieg w Tatrach w kolorystyce czarno-białejFototapeta Śnieg w Tatrach z widokiem gór na ścianie w jadalni z drewnianym stołem w górskim klimacie.

  Fototapeta Śnieg w Tatrach

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Połonina Wetlińskanowoczesna sypialnia w stylu naturalnym z fototapetą Połonina Wetlińska na ścianie za łóżkiem

  Fototapeta Połonina Wetlińska

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Polskie tatry w czarno-białej kolorystycePrzytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Polskie Tatry

  Fototapeta Polskie Tatry

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Wschód w Bieszczadach w pomarańczowo-niebiesko-zielonej kolorystycePrzytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Wschód w Bieszczadach.

  Fototapeta Wschód w Bieszczadach

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Kozice górskieFototapeta Kozice górskie z widokiem gór na ścianie w jadalni z drewnianym stołem w górskim klimacie.

  Fototapeta Kozice górskie

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Górskie wędrówkiPrzytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Górskie wędrówki.

  Fototapeta Górskie wędrówki

  190,00 
  Wybierz opcje
 • Kadr fototapety Przełęcz w słońcuwnętrze nowoczesnego salonu z brązową komodą na tle fototapety Przełęcz w słońcu

  Fototapeta Przełęcz w słońcu

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr czarno-białej fototapety górskie szczyty w chmurachnowoczesna sypialnia w stylu naturalnym z fototapetą Szczyty w chmurach na ścianie za łóżkiem

  Fototapeta Szczyty w chmurach

  190,00 
  Wybierz opcje
 • kadr fototapety Tajemnicze Bieszczadynowoczesna sypialnia w stylu naturalnym z fototapetą Tajemnicze Bieszczady na ścianie za łóżkiem

  Fototapeta Tajemnicze Bieszczady

  190,00 
  Wybierz opcje
 • Kadr fototapety Na bieszczadzkim szlakuPrzytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Na bieszczadzkim szlaku.

  Fototapeta Na bieszczadzkim szlaku

  190,00 
  Wybierz opcje
 • Kadr fototapety Słońce w trawiewnętrze nowoczesnego salonu z brązową komodą na tle fototapety Słońce w trawie

  Fototapeta Słońce w trawie

  190,00 
  Wybierz opcje
Fototapeta Polskie Tatry z widokiem gór na ścianie w jadalni z drewnianym stołem w górskim klimacie.
Przytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Polskie Tatry

Fototapeta góry — aranżacja dla miłośników górskich szczytów

Który miłośnik gór nie marzy o tym, aby zamieszkać na wysokim szczycie z dala od ludzi? Możesz cieszyć się bliskością pięknym widoków gór, dekorując ścianę fototapetą z pejzażem górskich szczytów. Przenieś się do Skandynawii, bądź blisko serca Bieszczad. Nasze fototapety mają precyzyjnie odwzorowane grafiki, dzięki czemu są realistyczne i wnoszą niesamowity klimat do wnętrza.

Fototapeta z grafiką krajobrazu górskiego

Dekoracja przy użyciu fototapety z grafiką gór to jedna z najbardziej nonszalanckich metod wykończenia pomieszczenia. Fototapety z górami możesz użyć do sypialni, a szczególnie w kuchni zaprezentują się piękne górskie wodospady. Jeśli gustujesz w wystroju industrialnym, to nasza fototapeta z ośnieżonym szczytem będzie wisienką na torcie, która dopnie na ostatni guzik wystrój salonu.

Dekoracyjne fototapety z górskim krajobrazem

Chcesz zakryć szybko i tanio zniszczone ściany, bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Użyj naszych fototapet z grafiką gór i gotowe. Fototapety możesz umieścić na przedpokoju, a nawet w łazience. Przyklejone wzdłuż schodów w domu wykończonym w rustykalnym stylu dopełnią całości wystroju, sugerując, że osoba wchodząca po schodach, wspina się na szczyt górski. Taki dom, to dom urządzony ciekawie i z pomysłem.

Nowoczesna fototapeta z górami do sypialni

Nasze produkty są bezpieczne w użyciu i mają certyfikat ognioodporności B1. Dzięki temu masz pewność, że Twój dom i rodzina są bezpieczne. Ponadto winylowe fototapety z górami na flizelinie łatwo się nakłada. Wystarczy odpowiednio przygotować ścianę i układać kolejno części fototapety na ścianie. Nie martw się, jeśli nigdy tego nie robiłeś. Do fototapety dołączona jest szczegółowa instrukcja.

wnętrze nowoczesnego salonu z brązową komodą na tle fototapety Kozice górskie
nowoczesna sypialnia w stylu naturalnym z fototapetą Górskie wędrówki na ścianie za łóżkiem