Najlepsza tapeta ścienna.
Jaką tapetę wybrać?

Podążając za główną zasadą “slow design” wszystkie wyroby w naszej manufakturze wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

Długo szukaliśmy idealnego rozwiązania, aby połączyć trwałość, ponadczasowy wygląd i łatwość w użytkowaniu. Dlatego też wybraliśmy do druku naszych tapet i fototapet podkład winylowy na flizelinie o delikatnej strukturze. Struktura tapet nadaje przytulne, matowe wykończenie, ukrywając delikatne nierówności ściany. Dodatkowo wysoka gramatura aż 350 g/m² sprawia, że jest ona mocna, nie odkształca się, co jednocześnie ułatwia jej samodzielny montaż. Po prawidłowym przyklejeniu suchej tapety na uprzednio pomalowaną klejem ścianę otrzymujesz gładką, matową, przyjemną dla oka powierzchnię. Możesz się długo cieszyć jej walorami, gdyż równie łatwa jest w użytkowaniu i w utrzymaniu w czystości. Powstające zabrudzenia bez problemu usuniesz delikatnie przecierając je wilgotną szmatką. Wszechstronność jej zastosowania jest olbrzymia. Praktycznie w każdym wnętrzu, od korytarza i salonu, poprzez pokój dziecięcy i sypialnię w Twoim domu, aż po pomieszczenia biurowe, pokoje hotelowe, czy sale przedszkolne, tapeta winylowa sprawdzi się świetnie.

Wszystkie tapety posiadają certyfikat ognioodporności B1 oraz są odporne na pleśń i gnicie. Dlatego też, tam gdzie ważne jest bezpieczeństwo podczas użytkowania tj. w pokoju dziecięcym, we wnętrzach hotelowych, biurach, szpitalach, szkołach, przedszkolach i innych instytucjach, nasze tapety sprawdzą się idealnie. Tapety drukujemy w technologii druku lateksowego oryginalnymi tuszami firmy HP. Dzięki temu uzyskujemy nasycone kolory odporne na blaknięcie i lekkie zarysowania. Stosujemy w 100% ekologiczne, bezwonne tusze na bazie wody, dzięki czemu tapeta jest przyjazna dla otoczenia i bezpieczna dla dzieci. Wszystkie tak ważne aspekty zawarliśmy w odpowiednich właściwościach naszych produktów. W rezultacie w naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze tapety flizelinowe i winylowe na flizelinie do wyboru:

Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym - dostępne struktury

tapeta-winyl-na-flizelinie-gladki

Tapeta winylowa na flizelinie – Gładka “NW Smooth Matt” o matowej, gładkiej powierzchni, rekomendowana przez nas do tapet i fototapet, gdy chcemy podkreślić głębię kolorów. Najbardziej uniwersalny materiał. Łatwy w utrzymaniu w czystości.

tapeta-winyl-na-flizelinie-beton

Tapeta winylowa na flizelinie – Beton “NW Grated” o delikatnej strukturze dekoracyjnego tynku, rekomendowana przez nas do większości tapet. Spękana struktura dekoracyjnego tynku nadaje powierzchni surowe, loftowe wykończenie, a mimo to wprowadza sporo ciepła i naturalności.

tapeta-winyl-na-flizelinie-plotno

Tapeta winylowa na flizelinie – Płótno “NW Canvas” o delikatnej strukturze splotów tkaniny. Dzięki niej uchwycisz artystycznego ducha wnętrza, niczym w atelier wielkiego mistrza.  Struktura nadaje ciepła i miękkości wykończeniu wnętrza. Najpopularniejsza z naszych tapet.

tapeta-winyl-na-flizelinie-prazek

Tapeta winylowa na flizelinie – Prążek “NW Stripe” o wyraźnej strukturze nieregularnych pionowych tłoczeń. Podobnie jak tekstura płótna tworzy dekoracyjne, eleganckie wykończenie powierzchni ściany. Nieoczywista, może przywoływać na myśl słoje drewna, lub pomarszczony papier. Na nieregularnej strukturze kolory mienią się i przenikają, wzbogacając elegancję pionowych linii.

Materiały z jakich wykonujemy nasze obrazy na płótnie:

Równie sprecyzowanymi wytycznymi co przy produkcji tapet kierowaliśmy się przy wyborze materiału do druku obrazów na płótnie. Chcieliśmy aby nasze małe dzieła sztuki były choć namiastką prawdziwych obrazów. Dlatego do ich produkcji szukaliśmy idealnego płótna bawełnianego, którego wygląd nawiązywałby do warsztatu starych mistrzów. Nie chcieliśmy używać taniego i brzydkiego płótna poliestrowego, które oferują inne firmy, dlatego znaleźliśmy idealne płótno bawełniane o gramaturze 300 g/m² z lekkim połyskiem. Wydruki na nim wyglądają obłędnie. Złudzenie struktury malarskiej jest wręcz doskonałe. Wydruki naciągamy na krosna malarskie polskiego producenta wykonane z drewna sosnowego o profilu 20×35 mm. Obrazy drukujemy w technologii druku lateksowego oryginalnymi tuszami firmy HP. Dzięki temu uzyskujemy nasycone kolory odporne na blaknięcie i lekkie zarysowania. Stosujemy w 100% ekologiczne, bezwonne tusze na bazie wody, dzięki czemu obrazy są przyjazna dla otoczenia i bezpieczna dla dzieci. Dodatkowo zabezpieczamy wydruk satynowym werniksem dla zwiększenia żywotności powłoki, w szczególności rogów narażonych na przetarcia. Obraz na płótnie po rozpakowaniu jest gotowy do zawieszenia. Obraz ma zadrukowane boki dlatego nie trzeba umieszczać go w ramie. Na tyle obrazu montujemy uchwyty tzw. krokodylki do zawieszenia na uprzednio umieszczonym w ścianie gwoździu lub wkręcie.

Bawełniane płótno o satynowym połysku (widok niezadrukowanej powłoki wierzchniej oraz tyłu płótna)