Szukaj
Close this search box.

Pomiar ściany

Zmierz całkowitą wysokość i szerokość danej ściany z dokładnością do 0,5 cm

Podaj dokładne wymiary ściany w zamówieniu. My przygotujemy tapetę z odpowiednimi marginesami na krawędziach ściany do odcięcia w trakcie montażu. Za marginesy nie płacisz, dlatego kupujesz tylko tyle, ile naprawdę potrzebujesz

Przy niestandardowych wymiarach złóż zamówienie indywidualne.

W przypadku pochyłej ściany należy zmierzyć maksymalną szerokość oraz wysokość ściany na obu jej końcach. Aby zamówić tapetę na taką ścianę zalecamy skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego przy produkcie. Wystarczy kliknąć w przycisk “zapytaj o produkt na wymiar” i opisać szczegółowo wymiary. Na ich podstawie przygotujemy tapetę idealnie dopasowaną do Twojej ściany.

Co zrobić jeśli ściana, którą planujesz pokryć tapetą ma okno, drzwi lub jakikolwiek inny element, który nie może zostać przesunięty? Zamów tapetę jak w przypadku pełnej ściany i wytnij otwory podczas montażu lub wyślij zapytania ze szczegółowym opisem ściany. Zmierz również głębokość wnęki do okna lub drzwi. Możemy przygotować tapetę również tak, aby okleić nią ościeża okienne i drzwiowe dla uzyskania jeszcze lepszego efektu.

Pamiętaj – poprawnie wykonany pomiar ściany gwarantuje zamówienie odpowiedniej ilości tapety.