Fototapeta na schody

Wybierz kategorie

Wybierz kolor

Zobacz więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

tapeta_botticelli
Slider-tapeta-na-schody

Fototapeta na schody — zaskocz gości charakterem swojego wnętrza

Świat dekoracji rządzi się własnymi prawami, pośród wielu kierunków wystroju wnętrz, niezmiennie od lat królują tapety. Fototapeta na schody może zdobić w wyjątkowy sposób wnętrze biur, ośrodków kultury i sztuki, a także wnętrza posesji prywatnych osób.

Fototapeta na schody z grafiką pełną sztuki

Stylowe dekoracje nie tylko podnoszą prestiż danego miejsca, ale mogą przede wszystkim podkreślić jego charakter. Fototapeta na schody z grafiką Primavera to przykład takiej eleganckiej stylizacji. Replika obrazu sławnego na cały świat artysty Botticellego, doskonale zaprezentuje się w hallu włoskiej lub greckiej restauracji. Ten sam klimat może wnieść do przestronnego salonu nowoczesnej willi. Nonszalancka grafika nawiązująca do mitologii nastraja nutką tajemnicy, obiecując jednocześnie brak banału.

Ciekawy pomysł na ścianę przy schodach

Kochasz perfekcję, szukasz czegoś nowego, by wykończyć dom efektownie? Nie wiesz, jak ciekawie zagospodarować ścianę przy schodach, a dostrzegasz jej potencjał? Jeśli czujesz, że typowy design powiewa nudą i nie masz ochoty na kolejne ramki ze zdjęciami, to fototapeta na schody, może być spełnieniem Twoich oczekiwań. Stwórz przesmyk pełny przygód, wykończając ścianę wzdłuż schodów tapetą z grafiką szlaku górskiego. Wspinając się na kolejne stopnie schodów, można poczuć się, jak kozica górska, zachwycając się pięknym widokiem przestrzennego krajobrazu.

Baw się, twórz, urządzaj — uwolnij ekspresję!

Fototapeta na ścianę przy schodach może prowadzić do nieba lub uwieść zielenią barwnej roślinności. Od Ciebie tylko zależy, na jaki klimat postawisz. Fototapety na ścianę oferowane w naszym sklepie, wykonane zostały z zastosowaniem technologii lateksowego druku, który nasycony jest żywą barwą i odporny jest na blaknięcie. Fototapety nie wydzielają zapachu, więc z powodzeniem można je nakleić nawet, będąc alergikiem. Oferowane produkty nie są podatne na uszkodzenia. Matowa struktura ukrywa niedoskonałości ściany. Tapety posiadają certyfikat ognioodporności B1.

Kadr fototapety Na bieszczadzkim szlaku
wzór tapety Tropikalne liście - butelkowa zieleń na ciemnozielonym tle