Dudek Manufaktura
Małgorzata Pęcak

Małgorzata Pęcak

Kolekcja fototapet, obrazów i plakatów z fotografiami niezwykle utalentowanej artystki Małgorzaty Pęcak to unikalne i nastrojowe kadry. Kadry miejsc, które zapewne dobrze znasz, ale nikt nie uchwycił ich tak pięknie jak nasza autorka. Przeniosą Cię na szczyty polskich gór, pokażą malownicze zjawiska pogodowe i ludzi uchwyconych w niecodzienny sposób. Autorka swoją pasję fotografowania łączy z zamiłowaniem do górskich wędrówek i krajoznawczych eskapad. Dlatego głównym motywem jej fotografii jest natura uchwycona w najbardziej ulotnych chwilach. Nie zapomina jednak o człowieku, którego obecność można wyczuć lub zobaczyć nawet w bezkresnym górskim krajobrazie. Fotografie Małgorzaty Pęcak idealnie pasują do współczesnych aranżacji wnętrz niezależnie od stylu. Niech przeniosą Cię do wspomnień z najpiękniejszych podróży po Polsce.

Więcej o artystce znajdziesz na: Facebook

Zobacz przepiękne fotografie i zabierz je do swojego domu. Przeniosą Cię w fascynujące miejsca z dalekich zakątków kraju wprost z Twojego salonu. Kolekcję Małgorzata Pęcak znajdziesz również w kategoriach:

Fototapeta góry

Plakat góry

Obraz góry

Showing 1–12 of 42 results

Dofinansowanie
X
  • Szukaj
  • Moje konto
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję