Fototapeta do biura

Wybierz kategorie

Wybierz kolor

Zobacz więcej

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Industrialne biuro w loftowym stylu z tropikalną dekoracją, którą stanowi fototapeta Liście bananowca ecru w kolorze beżowym z fakturą betonu
Przytulny salon w domku w górach z dekoracją ścienną, którą jest fototapeta Panorama Tatr

Fototapeta do biura — nieskrępowana ilość możliwości

Funkcjonalne i nowoczesne biuro, to miejsce pełne pasji oraz pozytywnych bodźców. Aby stworzyć taki zakątek, do wykończenia ścian warto wykorzystać fototapety do biura z grafiką rozbudzającą kreatywne myślenie. Szukając wyciszenia, można iść w kierunku motywów roślinnych.

Biuro o wielu możliwościach — jak urządzić pokój kreatywny?

Jeśli jesteś menadżerem zespołu kreatywnego, to na pewno wiesz, jak ważny wpływ na proces tworzenia ma najbliższe otoczenie. Wystrój biura dla Creative nie może być przypadkowy. Zgrana ekipa z pokolenia milenialsów odnajduje się w nowoczesnym miejskim stylu, a ich zmysły kochają nurt Art & Deco kojarzący się z frywolnością mieszczucha bez zobowiązań. Fototapety do biura z grafiką nawiązującą do motywów z czasu PRL-u, kojarzą się także z miejscem wolnej idei i wyrazistego słowa. Czy można sobie wymarzyć lepsze biuro?

Zrób wrażenie na swoich klientach w miejscu pracy. Idealna fototapeta do biura

Nowoczesne fototapety do biura dają także możliwość dekoracji aranżacji ściennej, która zrobi wrażenie na klientach i kontrahentach. Jeśli prowadzisz biuro i chcesz, aby Twoje miejsce pracy wyróżniło się i zrobiło pozytywne wrażenie na klientach, to kolorowe tapety z grafiką w stylu Belle Epoque świetnie podkręcą klimat i pomogą stworzyć nonszalancki nastrój. Wzory tapet dostępnych w naszych sklepie, to repliki obrazów sławnych artystów, jak i grafiki uwieczniające przepiękne krajobrazy wziętych fotografów natury. Fototapety do biura przedstawiające grafiki z motywem turystycznym, na przykład: bezkres bieszczadzkich połonin lub szlak wysoko w górach, wniosą do wnętrza firmy nastrój osadzający podświadomość klienta w kierunku pionierskim, czyniąc markę atrakcyjną i silną. Otwartą na wyzwania.

Efektywność pracy w ciekawej przestrzeni biurowej

Ponadto tapety oferowane dla naszych klientów wykonane zostały metodą druku lateksowego. Oznacza to, że są niezwykle trwałe, odporne na zabrudzenia i łatwo je utrzymać w porządku. Mają wyraziste barwy i dobrze uchwycone szczegóły, a więc przyciągają wzrok i zastosowane w pokoju relaksacyjnym pomagają się odprężyć. Nie wydzielają toksycznych substancji, więc nie przeszkodzą w dobrej pracy nawet alergikom.

fottotapeta gałęzie na wietrze w biurze fototapeta do biura office
Loft ze ścianą z cegły z dekoracją w formie fototapety z motywem lasu we mgle.